Apie mus

Istorija

Kauno r. Jonučių darželis įsteigtas 1963-07-15, Kauno rajono DŽDT VK sprendimu. Priklausomybė: lopšelis – darželis prie Kauno melioracijos statybos valdybos.

Pradžioje veikė viena grupė, lankė 20 vaikų. Nuo 1965 m. gegužės mėn., pristačius priestatą, atidaryta antroji grupė, lankė 45-50 vaikų.

Priklausomybė: Kauno rajono savivaldybės darželis.

Darželio plėtra įvykdyta 2016 m., atlikus greta esančio administracinio pastato rekonstrukciją. Pritikytose patalpose įrengtos 6 darželio grupės. Nuo 2016-10-17 įstaigoje veikia 8 grupės, kurias lanko apie 140 ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų.

Veiklos rūšys: ikimokyklinis ugdymas, priešmokyklinis ugdymas.

Darželis įregistruotas juridinių asmenų registre, kodas 191075362.

MISIJA. Darželis, bendradarbiaujant pedagogams, tėvams, ugdytiniams, teikia kokybišką, šiuolaikinius reikalavimus atitinkantį ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, rengia vaikus sėkmingam tolimesniam ugdymuisi bei padeda jiems įgyti sėkmingam gyvenimui būtinas kompetencijas.

VIZIJA. Draugiškas, atviras, dialogiškas, saugus, modernus Darželis, kuriame gera ir įdomu augti kiekvienam.

VERTYBĖS. Darželio bendruomenei artimos valstybės pažangos strategijos („Lietuva 2030“) nuostatos ir vertybės, išryškintos kaip kertiniai kultūros prioritetai, paremti bendrais susitarimais.

• Atvirumas naujovėms, kaitai, bendradarbiavimui. Darbuotojai nusiteikę kryptingam ir nuosekliam tobulinimuisi, švietimo politikos iššūkių įgyvendinimui. Reikšmingas komandinis darbas.

• Kūrybiškumas – naujų, originalių idėjų kūrimas, pritaikymas ir pateikimas. Vyrauja tarpusavio pasitikėjimo atmosfera kaip Darželio augimo garantas ir sėkmės variklis.

• Atsakomybė – kiekvienas atsako už savo pareigų ar prisiimtų funkcijų atlikimą. Visi žino, jog veikia vaiko sėkmei ir ta linkme nukreipia savo galimybes.

Informacija atnaujinta — 2024 5 kovo | << ATGAL