Aš myliu Lietuvą

Priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Viktorija Skačkauskienė parengė metodinę priemonę – elektroninę knygą su interaktyviomis mokomosiomis užduotimis „Aš myliu Lietuvą“.

Elektroninėje knygoje pateikta vienuolika interaktyvių mokomųjų žaidimų. Priemonės tikslas: stiprinti ugdytinių skaitmeninę kompetenciją plėtojant pilietinį ugdymą. Priemonė skirta priešmokyklinio ugdymo vaikams ir gabiems ikimokyklinio ugdymo vaikams.

Pagrindinis uždavinys: interaktyvia žaidybine forma perteikti pilietinio ugdymo turinį. Žaidimai parengti tautiškumo tema. Ugdytiniai supažindinami su Lietuvos simboliais, didžiaisiais miestais ir regionais, lankytinais objektais, istoriniais faktais, asmenybėmis, nacionaliniais augalais, gyvūnais, tradicinėmis šventėmis. Metodinė priemonė aprobuota Kauno rajono priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodiniame būrelyje ir yra laisvai prieinama internete.

Kviečiame naudotis…