Meniu

Kauno r. Jonučių darželio veikla įgyvendinant tarptautinius eTwinning projektus

Skatindami projektinę veikla ir pedagogų bendradarbiavimą organizuojame ir vykdome tarptautinius eTwinning projektus:

  • “Mažieji inžinieriai”/ “Mini- engineers.” (2022m. sausio mėn.). Projekto metu ugdytiniai bus įtraukti į patyriminį mokymosi procesą. Atlikdami įvairias veiklas mokiniai lavins kūrybiškumo, aplinkos pažinimo, mokėjimo mokytis, tyrinėjimo sritis. Ugdys gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti. Sužinos pagrindines statinių dalis, praktiškai įgyvendins savo sumanymus ir idėjas, tobulins savo IKT įgūdžius. Šį projektą organizuoja ir vykdo vyr. mokytoja Viktorija Skačkauskienė, bendradarbiaudama su Alytaus lopšelio- darželio “Boružėlės” vyr. mokytoja Laura Zdanavičiene.
  • “Žiemos laikotarpio atspindys mūsų aplinkoje”/ “Reflection of the winter period in our environment” (2021 gruodis- 2022 vasaris). Siekiame ugdyti vaiko kūrybiškumą, skatinti improvizuoti, eksperimentuoti, aktyviai dalyvauti renginiuose, būti aktyviems, savaip prisidėti prie tradicijų puoselėjimo. Pedagogus skatinti dalintis gerąja patirtimi, idėjomis, sukurti jaukią aplinką, kuri ugdytų aktyvų kalendorinių švenčių, tradicijų dalyvį. Šį projektą organizuoja ir vykdo vyr. mokytoja Viktorija Skačkauskienė, bendradarbiaudama su Garliavos lopšelio- darželio “Obelėlės” vyr. mokytoja Inga Leimoniene.

Kviečiame prisijungti ir aktyviai dalyvauti eTwinning platformoje vykdomuose tarptautiniuose projektuose.

Kauno r. Jonučių darželis
Įstaigos kodas 191075362
A. s. LT - LT934010042500332400
Bankas Luminor Bank AS

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Rilija Makovskienė - direktorė

Liepų g. 17a, 53239 Garliava, Kauno rajonas
Tel. +370 677 94323
El.p. jonuciudarzelis@gmail.com
Darbo laikas: I-V 7:00-18:00val.

2023 © Kauno raj. Jonučių darželis