Palaikant Etninės kultūros globos tarybos siūlymą aktyviai prisidėti prie atmintinų Kanklių metų įgyvendinimo 2026 metais, Jonučių darželis metų pradžioje užmezgė bendradarbiavimo ryšius su
Kauno M.Petrausko scenos menų mokykla, vykdančia formalųjį ugdymą papildančią muzikinio ugdymo – kanklių – programą.
„Mikės Pūkuotuko“ grupės ugdytiniai, kartu su mokytojomis svečiavosi mokykloje, kur klausėsi trijų rūšių kanklėmis atliktų kūrinių, susipažino su kiekvieno instrumento savitumu, bandė patys muzikuoti.
Vaikams didelį įspūdį paliko ekskursija po mokyklą: erdvės, kabinetai, inventorius. O daugiausiai džiaugsmo suteikė tai, jog čia sutiko visiems gerai pažįstamą meninio ugdymo mokytoją.
Ačiū Evelinai už šiltą viešnagę.