Meniu

Projektas „Žemė – mūsų namai“

2024 m. balandžio mėnesį darželyje vykdyto projekto „Žemė – mūsų namai“ tikslas – skatinti vaikų norą ir gebėjimą tausotų mūsų žemę.

Grupėse buvo diskutuojama: ,,Kodėl ir kaip atsiranda gamtoje šiukšlių?”, ,,Kas yra talka ir kam ji reikalinga?”, „Kaip vadinasi žmonės, kurie tvarko aplinką?“ ir t.t.. Vaikai tvarkėsi savo grupės ir lauko aplinkas, mokėsi tinkamai rūšiuoti atliekas, aiškinosi, kur jos išvežamos ir kas toliau daroma su jomis. Kartu su mokytojomis kūrė bendrus plakatus ir piešė piešinius, įvairiomis priemonėmis išreikšdami kaip myli ir rūpinasi savo žeme. Iš vaikų sukurtų paveikslų surengta kūrybinių darbų paroda „Žemė – mūsų namai“.

Siekiant plėtoti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ir tėvų bendradarbiavimą, darželio bendruomenė pakviesta “pažadinti” lauko pievelę. Panaudojant antrines žaliavas, pievelėje “pražydo” gėlytės ir “apsigyveno” nepaprasto grožio boružėlės, bitutės, voriukai, vabaliukai. Džiaugiamės tėvelių kūrybiškumu ir aktyviu dalyvavimu rengiant šią parodą, o taip pat pasidalinant įstabaus grožio nuotraukomis „Pavasaris ir aš“ tematika, kurios eksponuojamos darželio patalpose.

Žemė yra visų mūsų (žmonių, gyvūnų, augalų) namai. Mes ją turime tik vieną, todėl turime mylėti ir saugoti.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos J.Aleksynienė, D.Stankūnienė, I.Zaleckienė, E.Jasienė.

Kauno r. Jonučių darželis
Įstaigos kodas 191075362
A. s. LT - LT934010042500332400
Bankas Luminor Bank AS

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Rilija Makovskienė - direktorė

Liepų g. 17a, 53239 Garliava, Kauno rajonas
Tel. +370 677 94323
El.p. jonuciudarzelis@gmail.com
Darbo laikas: I-V 7:00-18:00val.

2024 © Kauno raj. Jonučių darželis