Šeimų sporto šventė

Gegužės 19-ąją, minint Tarptautinę šeimos dieną, visa Jonučių darželio bendruomenė, pasipuošusi spalvingais marškinėliais, susirinko į greta darželio esantį futbolo aikštyną išbandyti jėgas Šeimų sporto šventėje. Šventės tikslas – smagiai praleisti laiką sportuojant kartu su savo šeimos nariais, nes sportas – tai raktas į sveiką gyvenimo būdą, gerą nuotaiką, stiprų tarpusavio ryšį.
Šventė prasidėjo nuotaikinga mankšta ir muzikiniu sveikinimu mamytėms. Po linksmų grupių prisistatymų ir susipažinusios su taisyklėmis, komandos stojo prie starto linijos rungtis keturiose skirtingose estafetėse. Vaikai džiaugėsi ir palaikė savo tėčius, sukančius lankus ir mamas virvės traukimo varžybose. Džiugios akimirkos ir gera nuotaika vyravo viso renginio metu, o nugalėjo draugystė.

Pasportavusių šventės dalyvių darželio kieme laukė didžiulis sveikuolių košės puodas. Visi skanavo grikių košę, bendravo tarpusavyje, dalinosi sporto šventės akimirkomis ir įspūdžiais, o vaikai linksmai leido laiką muzikos ir muilo burbulų apsuptyje.

Šventės organizatorės IU mokytojos Dovilė Kondrotavičienė ir Ingrida Zaleckienė