Meniu

Projektas „Amatų kraitė“

Kovo mėnesį darželyje vykdyto projekto „Amatų kraitė“ tikslas – ugdyti ir puoselėti vaikų  suvokimą apie lietuviškus amatus. Vaikai susipažino su audimo, puodininkystės, žaislininkystės, juvelyrikos bei kalvystės amatais.

Į vyresniųjų vaikų grupes pakviesta tautodailininkė pravedė edukacinę veiklą, kurios metu vaikai sužinojo kaip audžiamos juostos, kiekvienas nusipynė po apyrankę. O Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti visų grupių pagamintos trispalvės girliandos susijungė į bendrą juostą.

Siekiant ugdyti saviraišką ir kūrybiškumą iš vaikų pasirinkta technika sukurtų paveikslų surengta kūrybinių darbų parodą „Pavasario pabudimas“.

Plėtojant vaikų suvokimą apie  Šv. Velykų tradicijas ir margučių marginimo būdus, pasirinktomis ir pagal amžių tinkamomis technikomis vaikai margino margučius, kūrė dėliones, mozaikas gamtos tematika taip lavindami smulkiąją mitiriką. O vaikų ir tėvų gamintų dekoratyvinių margučių paroda papuošė darželio erdves.

Į projektą sklandžiai įsiliejo sąmoningumo didinimo savaitės „Be patyčių“ veiklos – vaikai gamino kūrybinius darbelius, plakatus, kuriuose atsispindėjo ši tema, dalinosi mintimis kas yra draugas, draugystė. Visi pritarė, jog būdami ir veikdami kartu esame stipresni.

Projekto organizatorės: mokytojos Edita Valaitienė, Vilmantė Žemgulienė, Žydrūnė Linkienė , Evelina Butienė, logopedė Violeta Malinauskienė.

Kauno r. Jonučių darželis
Įstaigos kodas 191075362
A. s. LT - LT934010042500332400
Bankas Luminor Bank AS

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Rilija Makovskienė - direktorė

Liepų g. 17a, 53239 Garliava, Kauno rajonas
Tel. +370 677 94323
El.p. jonuciudarzelis@gmail.com
Darbo laikas: I-V 7:00-18:00val.

2024 © Kauno raj. Jonučių darželis