Meniu

Projektas „Mano Lietuva“

2024 m. vasario mėnesį darželyje vykusio projekto „Mano Lietuva“ tikslas – ugdyti ir puoselėti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų vertybinę tautiškumo, pilietiškumo savivoką.

Projekto metu vyko veiklos, siekiant puoselėti tautos tradicijas, susipažinti su svarbiausiais Lietuvos simboliais, istoriniais faktais. Rengiantis Užgavėnėms vaikai išbandė įvairius amatus, aiškinosi šventės reikšmę ir papročius. Tyrinėjo Lietuvos žemėlapį, statė pilis, kūrė dvarus, valdovų rūmus. Priešmokyklinių grupių ugdytiniai lankėsi Skriaudžių kalendorių muziejuje, kuriame galėjo apžiūrėti, paliesti per pusantro tūkstančio pastatomų, sieninių, kišeninių ar plėšomų kalendorių. Sužinojo, kad seniausias lietuviškas kalendorius išleistas 1847 m.

Vasario 15 d. darželio bendruomenė, nešina trispalviais balionais, susirinko darželio kieme kur aidėjo dainos ir eiliuoti sveikinimai Lietuvai. Puikią pramogą – edukacinę veiklą visose darželio grupėse surengė Adrijaus tėvai – LDK Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono kariai supažindino su savo profesija, žaismingai pasakodami, kodėl ir kaip turime mylėti svo šalį, pristatė naudojamą amuniciją. Vaikai įdėmiai klausėsi pasakojimų, apžiūrinėjo ir išbandė gausybę demonstruojamų priemonių. Po veiklos savo įspūdžius išreiškė diskutuodami, piešdami Lietuvos kariuomenės karius, saugančius mūsų Tėvynę.

Tikimės, kad net patys mažiausieji suprato, jog turime branginti Savo Lietuvą.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Jolanta Aleksynienė ir Viktorija Skačkauskienė

Kauno r. Jonučių darželis
Įstaigos kodas 191075362
A. s. LT - LT934010042500332400
Bankas Luminor Bank AS

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Rilija Makovskienė - direktorė

Liepų g. 17a, 53239 Garliava, Kauno rajonas
Tel. +370 677 94323
El.p. jonuciudarzelis@gmail.com
Darbo laikas: I-V 7:00-18:00val.

2024 © Kauno raj. Jonučių darželis