Meniu

Projektas „Saulės sistema ir kiti dangaus kūnai“

Kauno r. Jonučių darželis rengė respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų projektą „Saulės sistema ir kiti dangaus kūnai“. Projekto tikslas – skatinti ugdytinių domėjimąsi dangaus kūnų įvairove, siekiant sužadinti jų smalsumą, norą tyrinėti, pažinti ir atrasti.

Kosmosas vaikams – nauja, nežinoma ir ypač patraukli tema. Todėl stengėmės šią temą įtraukti į visas ugdomąsias veiklas ir tokiu būdu praplėsti ugdytinių žinių bagažą, suteikti kuo daugiau galimybių patiems rinktis veiklas ir priemones savo fantazijoms įgyvendinti.

Vaikai “pabuvojo kosmose” pažintinės interaktyvios edukacinės veiklos metu, matavosi astronautų kostiumus, patys kūrė saulės saistemas, „kosminius“ žaidimus.

Į projekto veiklas įsijungė 95 Lietuvos švietimo įstaigų bendruomenės: ugdytiniai, tėvai, mokytojai. Pasibaigus projektui Kauno r. Viešojoje bibliotekoje surengta projekto “Saulės sistema ir kiti dangaus kunai” nuotraukų ir planetų maketų paroda.

Projekto organizatorės Viktorija Skačkauskienė ir Jolanta Aleksynienė

Kauno r. Jonučių darželis
Įstaigos kodas 191075362
A. s. LT - LT934010042500332400
Bankas Luminor Bank AS

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Rilija Makovskienė - direktorė

Liepų g. 17a, 53239 Garliava, Kauno rajonas
Tel. +370 677 94323
El.p. jonuciudarzelis@gmail.com
Darbo laikas: I-V 7:00-18:00val.

2024 © Kauno raj. Jonučių darželis